Hastanemiz Bağcılar Meydanında olup Bağcılar ve çevre semtler dahil tüm İstanbullulara her branşta hizmet verebilmektedir.  Yatak kapasitesi ile hastalarımıza sağlık hizmeti sağlamaktadır.Hastalar arasında hiçbir ayrım gözetmeden, “Önce İnsan” ilkesiyle yola çıkan Özel Medicalist, en iyi ve en kaliteli sağlık hizmetini, deneyimli uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile 7 gün 24 saat siz değerli hastalarımıza hizmet sunmaktadır.

Sağlık sektöründeki gelişmeler ve ihtiyaçlar doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla ediyoruz  yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz.
Tıbbi yaklaşımda temel aldığımız hedef, hastalarımıza tıbbın en yeni bilgi ve teknolojisinden faydalanarak “en kısa sürede en doğru teşhis ve tedavi” olanağı sunmaktır.
SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve birçok özel sağlık sigortaları ile anlaşma yapmış olan hastanemiz, tıbbın tüm ana ve yan dal branşları yanında modern ameliyathane, doğumhane ve merkezi sterilizasyon sistemiyle uluslararası standartta hizmet vermektedir. Uzman ekibiyle Acil servis ve Ambulans ekibimiz, doktor ve sağlık ekibi eşliğinde 24 saat görev başında olup, tam donanımlı Yeni Doğan – Erişkin Yoğun bakim ünitelerimizde, hastalarımız 24 saat uzman doktor ve sağlık ekibimizin kontrolü ve gözetimi altında tedavileri yapılmaktadır.

Uluslar arası Bio-Rad Eksternal Kalite Kontrol Programının üyesi ve katılımcısı olan laboratuarımızın yanında hastanemizde, radyoloji, ultrasonografi, bilgisayarlı tomografi, MR (Emar- Manyetik Rezonans) renkli doppler, mammografi, ekokardiyografi ve kemik yoğunluğu ölçümü hizmetleri de verilmektedir.

Hasta bakımı, güvenliği ve memnuniyeti alanlarında üstün kalitenin simgesi olarak kabul edilmekte olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ile belgelendirilmiş olan hastanemizde kalite anlayışımız; Doğru ve hızlı bir şekilde, etkin ve kaliteli bir hizmet sunarak, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Hizmet kalitesinin sürekliliği ve geliştirilmesi, çalışanlarımızın memnuniyeti, doğruluk, dürüstlük ve etik yaklaşım; sağlık hizmetinde mükemmellik hep ön planda tuttuğumuz değerler olacaktır.

Özel Medicalist ailesi olarak en büyük hedefimiz, hastalarımızın çekinmeden başvurabileceği “akla ilk gelen” güvenilir bir hastane olmaktır. Hedeflerimize ulaşmak için değerlerimizden ayrılmayacağız.
Sağlığınızı bize emanet edebilirsiniz.

Sağlıklı günlere el ele ulaşmak dileğiyle…